Ingyenes szállítás

Világszerte szállítás

Kiváló minőségű

Ajándékok

24/7 támogatás

100% Moneyback

Vissza Árfolyam

Egy Pár Optikai Média Konverter, Optikai Adó-vevő Egyetlen Optikai Átalakító 20 km-re RP 10/100M Singlemode Egyetlen Szál

Egy Pár Optikai Média Konverter, Optikai Adó-vevő Egyetlen Optikai Átalakító 20 km-re RP 10/100M Singlemode Egyetlen Szál

áruház

    3 523 Ft
    • (0)

SKU: u112

Címkék: optikai állvány, női szexi harisnya, kapcsoló fibra ipari, száloptikás, optikai kapcsoló, közvetítő királynő, kábel walkman, HTB, adó-vevő optikai, 100m media converter.

Specifikáció:

  • Átviteli távolság: 20 km
  • Rost Típus: Egyszemélyes Mód
  • Származás: KN - (Eredetű)
  • Tanúsítási: FCC
  • Márka Név: winsonbook
  • Modell Száma: HTB3100

1. Magas Minőség, 2 év minőségi garancia! 2. Egy RJ45 port, valamint egy single-rost SC optikai port elérése optikai jel átalakítás között 10/100base TX sodrott érpár (Ethernet ), valamint a 100base-FX (optikai) ; 3. Alapvető optikai lehet kitölteni csak egy módon jel átviteli képest kettős optikai adatátviteli mód, hogy javítsa a mennyiség a duplájára ; 4. Megfelelés IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX szabványok ; 5. Van 10M/100M adaptív kapacitás ; 6. Ethernet felület adaptively közvetlen vonal / crossover kábel kapcsolat ; 7. Támogatja a full / half duplex módban ; 8. Támogatás IEEE802.3X duplex flow control and a half-duplex ellennyomás flow control ; 9. Támogatja a broadcast storm megelőzés funkció ; 10. 1916 Byte támogatja a nagy adatok keret ( opcionális ) ; 11. Beépített villám védelmi áramkör , ami nagyban csökkenti a sérülés okozta villámcsapás indukciós ; 12. UTP 100 méter ; leghosszabb 100 km-single-mode fiber ; 13. HatLED : Power, TX 100, TX Link / Act, FX-100, FX Link / Act, FDX / Col; könnyen figyelemmel kíséri a munka állapotát a készülék, valamint meghatározni a hiba oka ; 14. Vannak külső , belső tápegység két típusa van : AC100 ~ 265V / DC5V kapcsolóüzemű tápegység ; 15. Üzemi hőmérséklet : 0 ~ 50 fok; 16. Tárolási hőmérséklet : - 40 ~ 70 fokos ; 17. Készülék Méretei: Külső hatalom 70 × 26 × 93mm; beépített 120 × 30 × 140mm. 18. külső Méretek: 95mm x 71mm x 25mm

Lehet is, mint